Flowserve Corporation SZERVIZTECHNIKUS in Veszprém, Hungary

Company Overview:

Flowserve is the recognized world leader in supplying pumps, valves, seals, automation, and services to the power, oil, gas, chemical, and other industries. With more than 18,000 employees in more than 55 countries, we combine our global reach with a local presence.

Position Requirements:

Főbb feladatok:

· Szivattyúk és vákuumszivattyúk javítása, karbantartása és felújítása

· A szükséges alkatrészek azonosítása és a szükséges munkák meghatározása

· Partnereink támogatása a szivattyúk és vákuumszivattyúk üzembe helyezésében történő részvétellel

· A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (hibafeltárási jegyzőkönyvek, munkalapok kitöltése)

Elvárások:

· Ipari környezetben történő munkavégzésre való alkalmasság

· Középfokú műszaki végzettség

· Gépszerelésben való gyakorlat

· Alapfokú szabályozás és irányítástechnikai ismeretek

· Műszaki rajz (metszetrajzok, robbantott ábrák) olvasásában való jártasság

· Gyors, pontos, precíz munkavégzés

· Önállóság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem

· B kategóriás jogosítvány

· Erkölcsi bizonyítvány

Preferences:

Előnyök:

· Hasonló munkakörben – preferáltan szivattyúk javításában – szerzett tapasztalat

· Szerszámgépek kezelésében való gyakorlat

· Számítógép alapfokú felhasználói szintű ismerete

· Angol és / vagy német nyelv alapfokú ismerete

· Erősáramú villanyszerelői végzettség

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafeteria + bejárás támogatás)

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus és motivált csapatban

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Position Description:

A FLOWSERVE SIHI HUNGARY 1995 óta foglalkozik ipari szivattyúk és vákuumszivattyúk értékesítésével, karbantartásával, javításával és felújításával. Cégünk bővítése érdekében SZERVIZTECHNIKUS munkatársat keresünk veszprémi telephelyen történő munkavégzésre, az alábbi feladatokra.

Job Posting/Business Card Title:

SZERVIZTECHNIKUS

Percentage of Approximate Travel Required:

0%

Primary Posting Location:

Veszprém, Hungary

Job Posting Category:

Operations

Employment Type:

Full time

Relocation Eligible:

No

Auto req ID:

42296BR

Country:

Hungary

42296BR